Hakkımızda

5 yılı aşkın süredir araçlarınızı yeniliyoruz

carwash3-arrow1
Devam et
01  Renkli Kaplama
02  Pasta Cila
03  Cam Filmi
04  PPF Kaplama
Harmancı Oto Kuaför (Gebze)

Boya düzeltme ve parlatma, boya koruma çözümleri, seramik kaplama, şeffaf boya koruma filmi uygulamaları, cam filmi uygulamaları gibi sektörde tecrübe gerektiren, usta ellere bırakılması gereken işlerde kendimizi geliştirdik. Detaylı iç temizlik ve dezenfeksiyon, deri onarımı veaksam boyama gibi te boyama, lokal ya da tam parça boyama, plastik tecrübe gerektiren işleri bünyemizde topladık. Bu sayede aracınızın ihtiyaç duyduğu her bakımı, Harmancı Oto Kuaför (Gebze) çatısı altında tamamlayabiliyoruz.

100%

Araba Koruma

 Oto kuaför hizmetlerimizi alanında uzman personellerden oluşan ekiplerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyor ve böylelikle yılların verdiği bilgiyi, tecrübeyi size sunuyoruz.

 

Her biri alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli ve donanımlı personellerimizle sizlere oto kuaför hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz öncesinde aracınız için gerekli tüm incelemeleri yaparak operasyonlarımızı başlatıyoruz. Böylelikle bakım öncesinde yapılacaklar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

carwash3-about-icon2
1300

Yorum

Müşterilerimiz ile yaptığımız anket sonucu toplam yorum.

carwash3-about-icon2
88

Ortalama ve Düşük Yorum

Yoğunluk, elimizde olmayan sebepler.

carwash3-about-icon2
1212

Olumlu Dönüş

Mutlu müşteriler. %90 ı sürekli müşterimiz oldular.

carwash3-about-icon2
16K

Takipçi

Sosyal medyalardamızdaki kitlemiz.

Harmancı Oto Kuaför (Gebze)

Hakkımızda

Harmancı Oto Kuaför (Gebze), araçlarınız için sektörün en iyi ürün gruplarını ve ekipmanlarını kullanarak otomobillerinize değer katan, detaylı araç bakım stüdyosudur. Bünyemizde deneyim ve uzmanlık gerektiren seramik kaplama, boya kusurlarını giderme ve parlatma, cam filmi, kaput filmi, PPF filmler ve iç detaylı temizlik gibi uygulamaları stüdyomuzda sizlerle buluşturuyoruz.

Hızlı ve detaylı araç bakımı yaptırmak ister misiniz?

Şimdi yerinizi ayırtın!